blog

مقالات

موضوعات محبوب

ازمیر کارت و سیستم حمل و نقل عمومی ازمیر

ازمیر کارت و سیستم حمل و نقل عمومی ازمیر

یکی از عواملی که در هر شهر میزان رفاه شهروندان را موجب می شود، کیفیت سیستم حمل ونقل عمومی آن شهر است که خوشبختانه شهر ازمیر در این زمینه دارای امتیاز بسیار خوبی است. شما از هر نقطه ای از شهر ازمیر به هر نقطه دیگر می توانید با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی به راحتی سفر کنید. سیستم حمل و نقل عمومی ازمیر شامل مترو، تراموای، کشتی های مسافربری، اتوبوس، تاکسی ون، تاکسی و دوچرخه می باشد که در ادامه در مورد هر کدوم مختصر توضیح خواهیم داد. اما قبل از آن با ازمیر کارت آشنا شویم.

آشنایی با منطقه کارشیاکا در ازمیر

آشنایی با منطقه کارشیاکا در ازمیر

منطقه کارشیاکا در مساحتی 84 کیلومتری در شمال خلیج ازمیر واقع شده است که در شرق آن منطقه چیلی و در غرب آن منطقه برنوا قرار دارد. ارتفاع آن بین 1 تا 700 متر متغیر است و مناطقی چون بستانلی، آلای بی و نرگس در پایین و مناطقی مانند بایراکلی، ، گوموش پالا و یامانلار در دامنه ها قراردارند.

آشنایی با منطقه چیلی در ازمیر

آشنایی با منطقه چیلی در ازمیر

چیلی واقع در جنوب ازمیر با مساحت 13355 کیلومتری خود، یکی از بزرگترین مناطق استان به شمار می رود. در شمال این منطقه مِنه مِن، در جنوب و غرب آن خلیج ازمیر و در شرق آن نیز کارشی یاکا قرار دارد. فاصله آن از مرکز ازمیر 27، از منه من 18 و از کارشی یاکا 7 کیلومتر است.بهشت پرندگان ازمیر، پارک حیات وحش، منطقه سازمان یافته صنعتی آتاترک، آب شور چام آلتی و پایگاه هوایی چیلی، از جمله مکان های مهم این منطقه به شمار می روند که در زیر به تعدادی از آنها اشاراتی صورت می گیرد.

زندگی در ازمیر

زندگی در ازمیر

ازمیر یکی از شهرهای بسیار جذاب و دیدنی در کشور ترکیه است که بی شک سفر به آن می تواند برای هر کسی بسیار خاطره انگیز باشد اما، خیلی ها هستند که چنان دلبسته ی این شهر می شوند و از آن خوششان می آید که ترجیح می دهند تا برای زندگی کردن به این شهر از هر جای جهان که هستند کوچ کنند.

Image
آدرس: ازمیر، چیلی، محله بالاتچیک، خیابان 8789/2، پلاک 2، مجتمع Stüdyo35، واحد 38
تلفن مشاور فارسی زبان: 00905384079536

آمار بازدیدکنندگان

امروز9
دیروز34
این هفته77
این ماه2385
کل13666

1399-08-07

با ما در تماس باشید