blog

مقالات

موضوعات محبوب

ازمیر کارت و سیستم حمل و نقل عمومی ازمیر

ازمیر کارت و سیستم حمل و نقل عمومی ازمیر

یکی از عواملی که در هر شهر میزان رفاه شهروندان را موجب می شود، کیفیت سیستم حمل ونقل عمومی آن شهر است که خوشبختانه شهر ازمیر در این زمینه دارای امتیاز بسیار خوبی است. شما از هر نقطه ای از شهر ازمیر به هر نقطه دیگر می توانید با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی به راحتی سفر کنید. سیستم حمل و نقل عمومی ازمیر شامل مترو، تراموای، کشتی های مسافربری، اتوبوس، تاکسی ون، تاکسی و دوچرخه می باشد که در ادامه در مورد هر کدوم مختصر توضیح خواهیم داد. اما قبل از آن با ازمیر کارت آشنا شویم.

آشنایی با منطقه کارشیاکا در ازمیر

آشنایی با منطقه کارشیاکا در ازمیر

منطقه کارشیاکا در مساحتی 84 کیلومتری در شمال خلیج ازمیر واقع شده است که در شرق آن منطقه چیلی و در غرب آن منطقه برنوا قرار دارد. ارتفاع آن بین 1 تا 700 متر متغیر است و مناطقی چون بستانلی، آلای بی و نرگس در پایین و مناطقی مانند بایراکلی، ، گوموش پالا و یامانلار در دامنه ها قراردارند.

سواحل ازمیر - منطقه دیکلی

سواحل ازمیر - منطقه دیکلی

سواحل پرچم آبی دیکلی ، شهری ساحلی در جزیره لسبوس در ساحل اژه ، یک مکان عالی برای کسانی که عاشق شنا هستند. طول کلی سواحل منطقه 40 کیلومتر است. 20 کیلومتر از آن بدون وقفه ادامه دارد. دیکلی همچنین بندری دارد که باعث می شود درهای ازمیر برای بسیاری از بازدید کنندگان بین المللی قرار بگیرد. شما می توانید در هر نقطه از دیکلی ، که دارای 5 ساحل پرچم آبی است ، شنا کنید.ک ساحل 29 کیلومتری به همراه یک دریا تمیز ، خورشید ، ماسه های ریز و آبهای شفابخش گوگردی است که در دریا حباب می کنند.

آشنایی با منطقه چیلی در ازمیر

آشنایی با منطقه چیلی در ازمیر

چیلی واقع در جنوب ازمیر با مساحت 13355 کیلومتری خود، یکی از بزرگترین مناطق استان به شمار می رود. در شمال این منطقه مِنه مِن، در جنوب و غرب آن خلیج ازمیر و در شرق آن نیز کارشی یاکا قرار دارد. فاصله آن از مرکز ازمیر 27، از منه من 18 و از کارشی یاکا 7 کیلومتر است.بهشت پرندگان ازمیر، پارک حیات وحش، منطقه سازمان یافته صنعتی آتاترک، آب شور چام آلتی و پایگاه هوایی چیلی، از جمله مکان های مهم این منطقه به شمار می روند که در زیر به تعدادی از آنها اشاراتی صورت می گیرد.

سواحل ازمیر - منطقه چشمه

سواحل ازمیر - منطقه چشمه

وقتیکه که نوبت به لذت بردن از دریا می رسد ،چشمه یکی از محبوب ترین مقصدها در ازمیر است. شبه جزیره چشمه دارای یک ساحل 29 کیلومتری به همراه یک دریا تمیز ، خورشید ، ماسه های ریز و آبهای شفابخش گوگردی است که در دریا حباب می کنند.

اخذ پاسپورت ترکیه

اخذ پاسپورت ترکیه

آیا در مورد ارزش و اعتبار پاسپورت ترکیه اطلاعات کافی دارید؟ آیا می دانید چه روش هایی برای اخذ شهروندی نرکیه وجود دارد؟ آیا با شرایط گرفتن پاسپورت ترکیه آشنا هستید؟در این مقاله  قصد داریم در مورد هر آنچه برای اخذ شهروندی و گرفتن پاسپورت ترکیه لازم است که بدانید بحث کنیم.

 

خرید ملک در ترکیه

خرید ملک در ترکیه

خرید ملک در ترکیه قوانین خاص خود را دارد. اگر به دنبال خرید ملک در ترکیه هستید می بایستی قوانین لازم در خصوص خرید ملک در ترکیه برای اتباع خارجی را بدانید. زیرا که بر اساس قوانین جدید خرید ملک در ترکیه شهروندان برخی از کشورها اجازه خرید و فروش ملک در ترکیه را ندارند. البته لازم به ذکر است که ایرانیان می توانند به راحتی اقدام به خرید و فروش ملک در ترکیه نمایند.

شهر باستانی افس در ازمیر

شهر باستانی افس در ازمیر

شهر باستانی افس ، مهمترین مرکز تمدن ، فرهنگ ، علم و هنر جهان باستان ، در مرزهای منطقه سلچوک ازمیر واقع شده است. افس ، که تأسیس آن به 8،600 سال پیش باز می گردد ، در نقطه‌ای که شرق و غرب با هم ملاقات می کنند ، به عنوان شهر بندری تأسیس شد. با تحولات سیاسی و تجاری ، پایتخت ایالت آسیا کشور روم شد. 

Image
آدرس: ازمیر، چیلی، محله بالاتچیک، خیابان 8789/2، پلاک 2، مجتمع Stüdyo35، واحد 38
تلفن مشاور فارسی زبان: 00905384079536

آمار بازدیدکنندگان

امروز7
دیروز53
این هفته121
این ماه606
کل19244

1400-02-22

با ما در تماس باشید